RYCHLÝ KONTAKT

Tel: +420 777 26 56 08

Email: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

AKTUALITY

Zdroj: Marketingové noviny

HLAVNÍ STRANA arrow TEAMBUILDING

Máte pocit, že produktivita vašeho pracovního týmu stagnuje nebo klesá? Chcete vytvořit nebo upevnit mezilidské vztahy ve vašem kolektivu či rozvinout týmovou spolupráci a kooperaci?

 

Poté nepodceňujte sílu teambuildingu jako účinného nástroje k vytvoření efektivně fungujícího pracovního týmu. Rádi pro vás zorganizujeme různé formy teambuildingových akci, jako jsou například "Teamspirit" a "Fun".

 

Teamspirit se používá především pro stmelení kolektivu a k podpoře loajality k zaměstnavateli. Pokud vám záleží na loajalitě vašich zaměstnanců a chcete vytvářet společného týmového ducha ve firemní kultuře, poté tato forma teambuildingu je pro vás ta pravá.

 

Fun je programem zaměřeným hlavně na netradiční zážitky a jsou často poptávány jako odměna pro zaměstnance. Aktivity už nejsou pouze týmové, ale ve velké míře spíše individuální (např. motokáry, čtyřkolky, střelba z luku, bungee-jumping apod.).

Naši profesionálové vás přesvědčí, že vybrat si teambuilding u nás, je dobrá volba.

 

Součástí teambuildingu je i vzdělávání a tréninky zaměstnanců. Dlouhodobě spolupracujeme s předními agenturami v této oblasti a jsme schopni vám v tomto ohledu s jejím výběrem poradit a ušít trénink přímo na míru dle vašich požadavků.

      KURZY, SEMINÁŘE 

Image

VZDĚLÁVÁNÍ 

 

TEAMBUILDING

Image

OUTDOOROVÉ AKCE

 
VERA PRODUCTION, s.r.o., SRBÍNSKÁ 1373/18, PRAHA 10, 100 00, IČO: 284 03 983,
DIČ: CZ28403983, web: www.veraproduction.cz, e-mail: parpelova@veraproduction.cz